DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
169 200 PLN
150 PLN/m2
KARCZEMKI
Opis
Oferta dotyczy kilku działek w kompleksie, o pow. 1128m2 1147m2, 1167m2,1159m2, 1172m2,1255m2, 1209m2,1296m2 położone około 1,5km od Chwaszczyna w miejscowości Karczemki.
Teren ten działek objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gdzie przewidziano zabudowę jednorodzinną.
Możliwość uzbrojenia działki w prąd, wodę, gaz (kanalizację planowana na koniec 2019r). Dojazd drogą utwardzoną publiczną, około400m od ulicy.
Zasady kształtowania terenu dla tego obrębu przewiduje następujące zagospodarowanie.
- wysokość do 9m
- powierzchnia zabudowy działki do 30%
- dachy dwu spadowe,o kacie nachylenia 45stopni , przy zastosowaniu ścianki kolanowej wysokości od 0,9 - 1,2m lub ściany do wysokości 1,8m dopuszcza się połać 22stopnie.
- dopuszcza się budowę garaży wolnostojących.
Teren nieruchomości jest płaski, nie wymaga niwelacji.
W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna. Wyjątkowo atrakcyjne położenie blisko terenów zieleni, młodych zagajników, do jeziora około 1km. W centrum miejscowości szkoła, przedszkole, sklepy.

Bardzo dobre połączenie komunikacyjne z Trójmiastem, idealnie pod względem logistycznym , w niedalekiej odległości Obwodnica Trójmiejska, jak i portem lotniczym czy morskim.

Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją. Bardzo atrakcyjna propozycja ofertowa, zapraszam do oglądania!!!!
Szczegóły oferty

Przeznaczenie działkiBudowlana

Ukształtowanie działkiPłaska

Kształt działkiProstokąt

PrądW drodze

GazW drodze

Droga dojazdowaUtwardzona