DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
179 000 PLN
118,54 PLN/m2
LEŹNO
Opis
Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej, w miejscowym planie przeznaczonej pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne lub bliźniacze.

Nieruchomość znajduje się na osiedlu nowych domów jednorodzinnych, teren płaski, suchy, wolny od linii energetycznych.
Media - woda i prąd bezpośrednio na działce, gaz w drodze dojazdowej przy działce. Dojazd drogą gminną, utwardzoną płytami yomb, wjazd od strony północnej. Działka została wyrównana, ogrodzona od frontu tymczasową siatką, jest też po badaniach gruntu. Zapraszam na prezentację w terenie.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.
Szczegóły oferty

Przeznaczenie działkiBudowlana

Ukształtowanie działkiPłaska

PrądBezpośrednio na działce

GazTak

OgrodzenieBrak

Odl. od centrum miasta [km]2.5

Dostępne w okolicyPrzychodnia lekarska, Sklep, Żłobek, Restauracja, Bank, Fitnes, Hala sportowa, Plac zabaw, Rzeka, Park, Las, Przedszkole, Szkoła, Centrum handlowe, Bazarek, Apteka, Komenda policji, Zabudowa niska, Lakiernia, Blacharnia, Bar, Kościół

Droga dojazdowaUtwardzona