MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
439 000 PLN
6 455,88 PLN/m2
GDAŃSKOsowa
Opis
Gdańsk- Osowa,wygodne i funkcjonalne dwa mieszkania bezczynszowe o pow. użytkowej 68m2 z ogródkiem . Do jednego mieszkania przynależy ogródek o pow. 432,5m2 a drugie mieszkanie ma ogródek o pow. 268m2.
Budynek posadowiony na działce o pow. 1550m2. Bardzo starannie wykonany z wysokiej jakości materiałów,bardzo dobrze zaizolowany termicznie cała posesja ogrodzona i uporządkowana.
Budynek składa się z czterech niezależnych mieszkań z miejscem postojowym i do każdego przynależy ogródkiem.
Lokal rozplanowano następująco; wejście do budynku prowadzi do przestronnego wiatrołapu a następnie do holu, dalej znajduje się łazienka. Następna część prowadzi do jasnej kuchni połączonej z jadalnią oraz dużym salonem. Z części wypoczynkowej jest przejście na taras i część ogrodową.
W mieszkaniu rozplanowano dwa ustawne i dobrze nasłonecznione pokoje o pow. 14m2 oraz 13m2.
Idealna oferta dla osób ceniących wygodę i spokój oraz bliskość natury.
Oferta mieszkania w stanie deweloperskim spełnia idealne warunki do indywidualnej aranżacji lokalu.
W bliskiej odległości od osiedla znajdują się siec sklepów, centra handlowe, szkoła, przedszkola,ośrodek zdrowia, kościół,przystanek autobusowy, możliwość dojazdu kolejką podmiejską.
Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.
Szczegóły oferty

Rodzaj budynkuDom wielolokalowy

Rok budowy2020

Liczba pięter1

Liczba pokoi3

Typ kuchniOtwarta

Liczba tarasów1

OgródTak

Liczba miejsc parkingowych naziemnych1