DOM
na
SPRZEDAŻ
318 000 PLN
4 704,14 PLN/m2
GLINCZ
Opis
Oferta dotyczy sprzedaży domu w miejscowości Glincz. Budynek w zabudowie szeregowej na kameralnym ogrodzonym osiedlu z wyznaczonym miejscem parkingowym. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, do częściowego odświeżenia.

Na parterze znajduje się wiatrołap, umeblowana kuchnia, toaleta oraz salon z wyjściem na 22m2 taras.

Na poddasze prowadzą drewniane schody. Na poddaszu są dwie sypialnie oraz łazienka z prysznicem i wanną.

Kuchnia wyposażona w meble w zabudowie, zlewozmywak, kuchenkę gazową okap z wyciągiem zewnętrznym oraz lodówkę. Jest miejsce na zmywarkę.

Budynek ogrzewany za pomocą pieca na gaz, alternatywnie można ogrzewać za pomocą kominka. Częściowo jest ogrzewanie podłogowe (kuchnia, łazienka). Dom w środkowym segmencie, ciepły, atutem są bardzo niskie koszty utrzymania.

Nieruchomość w odległości około 150 m od lasu, w bezpiecznej odległości od planowanych obwodnic: około 800m do obwodnicy Żukowa oraz 3 km od obwodnicy metropolitalnej. W odległości około 4 km pełna infrastruktura miejska: Urząd Gminy, szkoły, ośrodek zdrowia, komisariat policji, centrum handlowe, hala sportowa, liczne punkty usługowo - handlowe, dwa przystanki PKM.

Polecam i zapraszam na prezentację.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.
Szczegóły oferty

RynekWtórny

Powierzchnia działki88 m2

Powierzchnia użytkowa67,60 m2

Liczba pokoi3

Stan budynkuIdealny

Typ domuSegment

GazTak

PrądTak