Szczegóły oferty

Dobrzewino

Dobrzewino

Dom - sprzedaż 549 000 PLN
139.2 m2  Pokoje: 4 2020 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Karczemki - Dobrzewino ,wygodny i funkcjonalny dom z zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 139,2m2, posadowiony na działce o pow. 500m2. Bardzo starannie wykonany z wysokiej jakości materiałów ,bardzo dobrze zaizolowany termicznie cała posesja ogrodzona i uporządkowana.
Budynek składa się z dwóch poziomów
Parter rozplanowano następująco; wejście do budynku prowadzi do przestronnego wiatrołapu a następnie do holu o pow. 3,1m2, dalej znajduje się łazienka o pow. 4m2.
Następna część prowadzi do jasnej kuchni połączonej z jadalnią o pow.13m2 oraz dużym salonem o pow. 38,8m2.
Z części wypoczynkowej jest przejście na taras i część ogrodową.

Piętro domu składa się z czterech rozkładowych pokoi o pow. 15,5/ 17,7m2 , 13,8/16m2 oraz dwa po 10,5/12,5m2, następnie duża łazienka o pow. 6,7m2 oraz bardzo funkcjonalny przedpokój o pow. 7m2.
Garaż jednostanowiskowy .
Idealna oferta dla osób ceniących wygodę i spokój oraz bliskość natury.
Oferta domu w stanie deweloperskim spełnia idealne warunki do indywidualnej aranżacji domu.
W bliskiej odległości od osiedla znajdują się siec sklepów, centra handlowe, szkoła, przedszkola ,ośrodek zdrowia, kościół ,przystanek autobusowy.
Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Krystyna Magrian

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej