Szczegóły oferty

Glincz

Glincz

Dom - sprzedaż 650 000 PLN 3 273,40PLN/m 2
198.57 m2  Pokoje: 5 2006 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Oferta dotyczy sprzedaży domu jednorodzinnego wolnostojącego nadającego się do zamieszkania przez dwie rodziny, lub też dodatkowo na prowadzenie działalności gospodarczej. Dom wybudowany w 2006 r. posiada trzy kondygnacje, utrzymany w idealnym stanie, bardzo zadbany.

W pomieszczeniach piwnicy znajduje się jednostanowiskowy garaż, łazienka oraz pomieszczenia gospodarcze. Piwnica jest nad poziomem gruntu, część pomieszczeń jest z oknami.
Na parterze znajduje się wiatrołap. hol, salon z aneksem kuchennym, dodatkowy pokój oraz duża łazienka z wanną i prysznicem.
Na poddasze składa się salon z aneksem kuchennym ( zrobione z dwóch pokoi), sypialnia, pokój dzienny i łazienka z wanną.

Budynek ogrzewany za pomocą pieca węglowego. W salonie jest kominek. Do podgrzania wody latem zainstalowano dodatkowy bojler elektryczny.

Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, ogrodzona, ładnie zagospodarowana i obsadzona roślinnością ozdobną oraz drzewami owocowymi.
W promieniu około 2 km pełna infrastruktura miejska. Polecam i zapraszam ma prezentację.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Patrycja Dopka

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej