Szczegóły oferty

Małkowo

Małkowo

Dom - sprzedaż 530 000 PLN 3 911,44PLN/m2
135.5 m2  Pokoje: 5 2020 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Żukowo - Małkowo...Oferta dotyczy sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej posadowionego na działce 700 m2 dla każdego segmentu.
Budynek zostanie wykończony do stanu deweloperskiego, wzniesiony według projektu ARCHON" Dom w Klementisach 12" .
Dom wybudowany bardzo starannie , ocieplony styropianem aż 20 cm, dach odeskowany i zastosowano dodatkowo papę dla zwiększenia izolacji, ocieplony wełną mineralną o grubości 25cm , pokryty dachówką cementową płaską.

POMIESZCZEIA ROZPLANOWANO NASTĘPUJĄCO;

Na parterze znajduje się wiatrołap o pow.2,23m2
Holl o pow. 3,5m2
Łazienka (5,54 m2),
Kuchnia otwarta o pow. 5,67m2
Salon o pow. 30,79m2 z kominkiem i wyjściem na taras.
Na tym poziomie jest też jednostanowiskowy garaż z bramą segmentową otwieraną na pilota.

Na poddaszu znajdują się;
Cztery ustawne sypialnie o pow. 12,57m2 11,64m2 14,57m2 14,18m2
MEDIA I INSTALACJE
Woda, prąd z gniazdem siłowym. Licznik wody odczytywany elektronicznie, licznik prądu dwutaryfowy (taryfa nocna i weekendowa).
Budynek ogrzewany za pomocą pieca na gaz. Ogrzewanie podłogowe na parterze w całej części mieszkalnej a na poddaszu w łazience. W sypialniach przewidziano grzejniki.


Działka płaska, sucha, ogrodzona siatką. Wjazd na posesję od strony wschodniej co gwarantuje dobre nasłonecznienie części ogrodowej i tarasu.

Polecam i zapraszam na prezentację domu.

Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Krystyna Magrian

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej