Szczegóły oferty

Milonki

Milonki

Dom - sprzedaż 250 000 PLN 1 250PLN/m 2
200 m2  2000 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Milonki - około 12 km od miejscowości Skarszewy, dom na sprzedaż o pow. 200m2 posadowiony na działce o powierzchni 3800m2.
Budynek wykonano metodą tradycyjną;
fundamenty lane betonowe, ściany zewnętrzne i wewnętrzne wykonano z bloczków na zaprawie cementowej, ściany działowe z cegły, docieplenie styropianem na to położono tynki wzmocnione siatka oraz warstwa tynku w kolorze, dach dwuspadowy pokryty blacho-dachówką.
Dom rozplanowano następująco :
część domu z podpiwniczeniem to pomieszczenia gosp., kotłownia;
parter budynku składa się z; salonu z kominkiem, dalej część kuchenna, wyposażona w zabudowę oraz spiżarnia, wc i duży przedpokój.
Na piętrze znajdują się 4 sypialnie, łazienka wyposażona w wannę, umywalkę oraz WC, z przedpokoju wyjście na balkon.
Poddasze domu przeznaczone na pomieszczenie gospodarcze.
Na działce wykonano przydomową oczyszczalnie ścieków.
Cicha i spokojna okolica, w otoczeniu lasów do jeziora około 3km. Bardzo wygodny dojazd do posesji. Cała nieruchomość jest ogrodzona, ogród zagospodarowany, obsadzomy drzewkami ozdobnymi i owocowymi. Rozprowadzone oświetlenie całej posesji oraz nawodnienie części ogrodowej. Pozostała część posesji to teren, gdzie znajduje się zarybiony staw z pomostem i zadaszonym miejscem wypoczynkowym. Dojście do altanki i stawu utwardzone płytami chodnikowymi. Zapraszamy na prezentację !!

Krystyna Magrian

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą w Żukowo (83-330) przy Gdyńska 24a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).