Szczegóły oferty

Połęczyno

Połęczyno

Dom - sprzedaż 265 000 PLN 2 208,33PLN/m 2
120 m2  Pokoje: 4 1920 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Połęczyno, niewielka miejscowość leżąca niedaleko trasy Żukowo - Kościerzyna, oddalona około 30 km od Gdańska, 14 km od Kartuz.
Oferta dotyczy sprzedaży domu jednorodzinnego wybudowanego w latach XX i rozbudowanego o poddasze. Dom wybudowano z cegły, dach pokryto blachodachówką. W budynku jest też mała piwniczka. W cenie są również 4 garaże w szeregu, mogące służyć jako stajnie dla koni, lub pomieszczenia dla inwentarza czy jako warsztatowe. Istnieje możliwość dokupienia jeszcze jednego dużego budynku gospodarczego. Ze względu na bliskość jeziora nieruchomość może być wykorzystywana jako letniskowa.

OPIS POMIESZCZEŃ
Na parterze znajduje się weranda, korytarz, 4 pokoje, (z czego jeden zagospodarowano na niewielką dodatkową kuchnię), spora kuchnia (około 12 m2) oraz łazienka. Na poddaszu duża przestrzeń do dowolnej aranżacji, można tam zrobić jeszcze 3 pokoje i łazienkę. Okna PVC, drzwi drewniane, na podłogach panele, terakota i wykładzina.

MEDIA I INSTALACJE
Prąd, gniazdo siłowe, woda miejska, 2 szamba. W budynku jest czynna linia telefoniczna, istnieje możliwość podłączenia internetu.
Dom ogrzewany za pomocą pieca na węgiel, źródłem ciepłej wody latem jest bojler.

DZIAŁKA
Działka w kształcie nieregularnym o wymiarach około 40 x 100, częściowo nachylona w stronę południową. Teren suchy, uporządkowany, bez linii energetycznych. Dojazd drogą asfaltową, wjazd na działkę od strony południowo-wschodniej.

Główne atuty nieruchomości:
-300 m od jeziora,
- duża działka,
- idealna cisza i spokój
- duża dobrze nasłoneczniona działka
- nieruchomość zadbana,
- możliwość aranżacji poddasza wg własnego projektu
- duży czterostanowiskowy garaż mogący służyć również jako boksy dla koni lub pomieszczenia warsztatowe dla majsterkowicza

Polecam i zapraszam na prezentację.

Jeżeli chcą Państwo zobaczyć pełną ofertę naszego biura, zapraszamy na naszą stronę: http://www.horyzont-n.pl

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją

Patrycja Dopka

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej