Szczegóły oferty

Stężyca

Stężyca

Dom - sprzedaż 230 000 PLN 1 028PLN/m 2
223.7 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Stężyca- dom jednorodzinny o pow użytkowej 223,70m2 posadowiony na działce o pow. 906m2. Budynek jednorodzinny, mieszkalny,podpiwniczony. Konstrukcja murowana o stropach żelbetonowych, ławy fundamentowe żelbetonowe.
Dach dwuspadowy, symetryczny, naczółkowy.
Budynek rozplanowany jest następująco:
Na parterze od wejścia przechodzimy do holu, następnie znajduje się pokój o pow. 12,30 m2,łazienka o pow. 12,50 m2 , następnie duży salon o pow. 44m2 i wyjściem na taras i kolejny pokój o pow.18,90 m2.
Na piętro prowadza schody do części komunikacyjnej piętra z którego prowadzą niezależne wejścia do czterech pokoi, następnie łazienka i garderoba.
Teren nieruchomości uporządkowany, w sąsiedztwie kameralne zabudowy jednorodzinne.
Przepiękny krajobraz, przeplatający się z lasami i młodymi zagajnikami i jeziorami.
Bardzo wygodny dojazd do Trójmiasta, Kartuz, Wejherowa.
Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.
Lokalizacja oferty

Krystyna Magrian

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą w Żukowo (83-330) przy Gdyńska 24a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).