Szczegóły oferty

Szemud

Szemud

Dom - sprzedaż 370 000 PLN 1 697PLN/m 2
218 m2  Pokoje: 5 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Szemud - Oferta dotyczy sprzedaży domu, posadowionego na działce o pow. 100044m2, jest możliwość wydzielenia mniejszej działki.
Budynek mieszkalny jednorodzinny z garażem jednostanowiskowym o pow. całkowitej 218m2, pow. użytkowa 138,33m2.

Parterowy dom z poddaszem użytkowym o bardzo dobrze przemyślanym układzie pomieszczeń.
Parter składa się z:
wiatrołapu, przestronnego przedpokój z którego prowadzą niezależne wejścia do otwartej kuchni, salonu z jadalnią, pokoju dziennego, łazienki oraz części gospodarczej i garażu.
Poddasze składa się z:
Trzech sypialni, łazienki oraz przedpokoju.
Dach dwuspadowy, pokryty dachówką ceramiczną.

Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji.
Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową.
Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Krystyna Magrian

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą w Żukowo (83-330) przy Gdyńska 24a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).