Szczegóły oferty

Tokary

Tokary

Dom - sprzedaż 529 999,20 PLN 2 453,70PLN/m 2
216 m2  Pokoje: 5 2005 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Tokary- dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 216m2, posadowiony na działce o pow.1000m2.Budynek posiada trzy poziomy, które odpowiadają;
niskiemu parterowi oraz pierwsze i drugie piętro.
Nieruchomość jest zamieszkała, budynek energooszczędny i ekonomiczny w użytkowaniu, zaprojektowany z uwzględnieniem stron świata. Gustownie zaprojektowany ogród gdzie znajdują się drzewka ozdobne i owocowe, krzewy owocowe, oraz część wypoczynkowa.
Cały teren posesji ogrodzony, brama garażowa segmentowa, oraz brama ogrodzeniowa wykonana ze stali kutej,do pozostałej części ogrodzenia zastosowano siatkę powlekana.
Budynek rozplanowano następująco;
-wiatrołap
-przedpokój
- duży otwarty salon z wyjściem na taras.
- kuchni
- łazienka
- pokój


Na piętrze znajduje się;
- łazienka
- trzy sypialnie
- hall

Suterena składa się z trzech pomieszczeń;
-duży salon połączony z jadalnią
-kuchnia
- łazienka
- kotłowni z niezależne wejście, gdzie znajduje się piec na eko-groszek.

Miejscowość Tokary bogate w przepiękną architekturę krajobrazu , idealne miejsce do odpoczynku cisza, spokój bliskość lasu.
W niedalekiej odległości, w Przodkowie, dostępne są instytucje potrzebne do codziennego funkcjonowania, począwszy od; przedszkoli, szkoły podstawowej, gimnazjum oraz kościół, sieć sklepów, kort tenisowy, pole golfowe.
Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.
Zapraszam do oglądania!!!

Krystyna Magrian

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej