Szczegóły oferty

Chwaszczyno

Chwaszczyno

Działka - sprzedaż 134 700 PLN 150PLN/m 2
 / 898 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Oferta dotyczy działek położonych w Chwaszczynie, na ten teren została wydana decyzja o warunkach zabudowy pod zabudowę. jednorodzinną.
Propozycja dotyczy kompleksu działek do wyboru o pow. 898 m2, 895 m2, 894 m2, 1118 m2, 1101 m2, 1004 m2. Media w granicy działki takie jak prąd, woda, gaz.
W zagospodarowaniu terenu ustalono następujące warunki;
- wysokość zabudowy do 9 m
- dach budynku dwuspadowy, nad częścią garażową dopuszcza się dach płaski.
- dowolność kierunku kalenicy
- dopuszcza się podpiwniczenia
Teren nieruchomości suchy i dobrze nasłoneczniony, działka zadbana i uporządkowana.
Bardzo wygodne położenie pod względem komunikacyjnym do Gdyni i Gdańska, możliwość dojazdu autobusem komunikacji miejskiej.
Warto podkreślić, że dobra lokalizacja w połączeniu z rozwojem Chwaszczyna, doda tej okolicy dużą wartość a przede wszystkim zapewni duży komfort i wygodę jej mieszkańcom.
Idealna propozycja dla osób ceniących spokój, wygodę i kontakt z naturą oraz wysoki standard, który w niedalekiej przyszłości zapewni zamknięte osiedle.
Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.
Zapraszam do oglądania!!!

Krystyna Magrian

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej