Szczegóły oferty

Huta Dolna

Huta Dolna

Działka - sprzedaż 135 180 PLN 45PLN/m2
 / 3004 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Huta dolna - 16 km od centrum Kolbud. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3004m2 objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - ML, tj. teren zabudowy letniskowej, położona w otulinie lasów państwowych.

MEDIA: prąd przy granicy działki, woda - ujęcie z własnej studni.

Do wyboru działki o powierzchniach: 3004 i 3084 - objęte miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - ML, tj. teren zabudowy letniskowej oraz działki o powierzchniach 3205 oraz 3127m2 - konieczność uzyskania warunków zabudowy.

Działki znajdują się w odległości 500m do Jeziora Głębokiego.

Zapraszam na prezentację w terenie!

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Krystian Munia

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej