Szczegóły oferty

Kobysewo

Kobysewo

Działka - sprzedaż 99 900 PLN 99,90PLN/m 2
 / 1000 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Kobysewo - malownicza miejscowość leżąca na trasie Kartuzy - Przodkowo.
Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym.

OPIS
Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 24 x 41,5, płaska, sucha, z dwóch stron ogrodzona siatką. Dojazd drogą gminną utwardzoną w większości wyłożoną płytami.

MEDIA
Wodociąg i prąd w granicy działki, gaz w odległości około 40 m , kanalizacja na działce. Polecam i zapraszam na prezentację w terenie.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Patrycja Dopka

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej