Szczegóły oferty

Łapino Kartuskie

Łapino Kartuskie

Działka - sprzedaż 280 000 PLN 89,71PLN/m 2
 / 3121 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Łapino Kartuskie - miejscowość pośród lasów i jezior leżąca na pograniczu Żukowa i Kolbud. Ze względu na walory przyrodnicze oraz niewielką odległość od Trójmiasta jest to atrakcyjne miejsce pod budowę domu , ale też chętnie wybierana pod zabudowę rekreacyjną czy letniskową.

Oferta dotyczy działki dla której wydano warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Działka w kształcie trapezu o wymiarach około 47 x 67 płaska, sucha, z dwóch stron ogrodzona.
Woda i prąd w granicy działki, dojazd drogą asfaltową i niewielki odcinek drogą gruntową. W promieniu około 1 km znajdują się ośrodki wypoczynkowe oferujące liczne atrakcje m.in. hotel VENUS oferujący basen, fitness, restaurację, park wodny, siłownia, bowling, kort tenisowy...

Zapraszam na prezentację w terenie.


Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Patrycja Dopka

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej