Szczegóły oferty

Małkowo

Małkowo

Działka - sprzedaż 249 900 PLN 129,08PLN/m 2
 / 1936 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Oferta dotyczy działki na trasie Żukowo -Małkowo, około 1,5 km od centrum Żukowa. Działka inwestycyjna położona w korytarzu usługowo - handlowym. Nieruchomość o powierzchni 1936m2.

Działka w kształcie prostokąta,płaska, sucha, nie zadrzewiona z wjazdem od strony północnej, położona przy drodze asfaltowej. Ekspozycja działki od strony głównej trasy relacji GDYNIA- ŻUKOWO .

Media: woda prąd oraz gaz.

Bardzo wygodne położenie pod względem komunikacyjny,do Gdyni,Gdańska czy Kartuz,łatwy dostęp do obwodnicy Trójmiejskiej, lotniska.
Warto podkreślić, że wspaniała lokalizacja tej nieruchomości w połączeniu z walorami architektonicznymi, rozwojem tego obrębu Małkowa, doda tej działce dużą wartość a przede wszystkim zapewni duży komfort i wygodę w funkcjonowaniu inwestycji.
Polecam i zapraszam na prezentację w terenie.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją

Krystyna Magrian

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej