Szczegóły oferty

Gdańsk, Matarnia

Gdańsk, Matarnia

Działka - sprzedaż 60 000 PLN 187,50PLN/m2
 / 320 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Oferta dotyczy sprzedaży działki ogrodowej na ROD "Przylesie" w Gdańsku - Złota Karczma przy centrum handlowym CH Matarnia.

Do działki udostępniony jest sezonowy dojazd poprzez bramę otwieraną na pilota. Teren jest ogrodzony, zadbany, bardzo dobrze nasłoneczniony. Miejsce parkingowe na mały samochód.

Dodatkowym atutem jest murowany i ocieplony dom o pow. ok 25m2. Dom z zewnątrz ocieplony styropianem, w środku dodatkowo wełną oraz zamknięty płytami OSB i płytami kartonowo-gipsowymi.
Wyposażenie zabudowy rozplanowano następująco: kuchnia, przestrony pokój oraz toaleta (WC i zlew, z miejscem na prysznic).
Pokój wyposażony w nową rozkładaną kanapę, meblościankę i telewizor
Dom częściowo podpiwniczony - wejście z zewnątrz.

Na działce znajduje się woda i prąd, a także zbiornik ściekowy o poj. 3m sześciennych.

Na działce są liczne nasadzenia kwiatowe, jabłonie, czereśnie, orzech, etc. Działka znajduje się w sąsiedztwie zadbanych działek.

Polecam i zapraszam na prezentację!

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Szczegóły

Krystian Munia

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej