Szczegóły oferty

Niestępowo

Niestępowo

Działka - sprzedaż 102 000 PLN 84,37PLN/m 2
 / 1209 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 1209 m2 dla której wydano warunki zabudowy. Do sprzedaży są również dwie działki w okolicy o powierzchniach 1015m2 oraz 1503m2.

Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około 24 x 50 metrów. Teren dobrze nasłoneczniony, suchy, równy i wolny od linii energetycznych.

WARUNKI ZABUDOWY: Powierzchnia zabudowy 10%, wysokość zabudowy do 9m, powierzchnia biologicznie czynna min 25%, dach dwuspadowy lub wielospadowy o spadku 35-45%. Dopuszcza się budowę garażu wbudowanego lub dobudowanego

MEDIA
Prąd oraz woda w drodze przy działce. W działce również sieć telekomunikacyjna. Do gazu na chwilę obecną ok. 350m.

DROGA:
Działka znajduje się przy drodze gminnej. Dojazd ok. 100m drogą gminną utwardzoną, następnie droga asfaltowa.

OKOLICA:
Nieruchomość położona w cichej, spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. W pobliżu niezbędna infrastruktura, w tym 500m do szkoły i sklepu. Do centrum Żukowa zaledwie 8km, do centrum Gdańska 17km. Około 3,5km do planowanego Węzła "Lniska".

Zapraszam na prezentację w terenie.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Krystian Munia

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej