Szczegóły oferty

Otomino

Otomino

Działka - sprzedaż 422 000 PLN 75,56PLN/m 2
 / 5585 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Otomino k/Żukowa, miejscowość leżąca około 17 km od centrum Gdańska. Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 5585 m2 objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową i usługi. Teren geodezyjnie podzielony na 3 działki i pas drogi wewnętrznej.

OPIS
Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 40 x 136 m sucha, dobrze nasłoneczniona. Dojazd drogą gminną utwardzoną, wjazd na działkę od strony wschodniej.

MEDIA
Woda, prąd i gaz w drodze dojazdowej.
Zapraszam na prezentację w terenie.

Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Patrycja Dopka

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej