Szczegóły oferty

Pępowo

Pępowo

Działka - sprzedaż 211 420 PLN 110PLN/m2
 / 1922 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Pępowo - oferta dotyczy sprzedaży kompleksu działek o pow. 2910m2, 2164m2 1922m2, położone na osiedlu domów jednorodzinnych.
Dojazd osiedlową drogą utwardzoną.

Media w granicy działki! Od strony ogrodowej rozpościera się piękny widok na pobliską okolicę.
Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną.
Nieruchomości objęte są miejscowym planem zagospodarowanie przestrzennego i ustalono następujące warunki dla tej strefy terenu;
- powierzchnie zabudowy do 30% pow. działki
- wysokość do 11m
- dachy dwu spadowe.

Wyjątkowo atrakcyjne położenie nieruchomości z pięknym widokiem na całą okolice.
Działka dobrze nasłoneczniona, teren nieruchomości płaski i suchy.
Bardzo wygodne położenie pod względem komunikacyjny, z centrum miasta możliwość dojazdu autobusem komunikacji miejskiej, jak i koleją Metropolitalną do Trójmiasta, Kartuz, Wejherowa.


Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.
Zapraszam do oglądania!!!

Krystyna Magrian

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej