Szczegóły oferty

Przyjaźń

Przyjaźń

Działka - sprzedaż 85 000 PLN 81,26PLN/m 2
 / 1046 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej leżącej w Przyjaźni.

WARUNKI KSZTAŁTOWANIA ZABUDOWY
Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i bliźniaczej, dopuszcza się usługi związane z funkcją mieszkaniową takie jak gabinet lekarski, biuro rachunkowe usługi krawieckie itp. Powierzchnia zabudowy to aż 30%. Do wyboru są 3 działki o powierzchniach 1050, 1021 i 1046 m2.

OPIS
Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 34 x 30, płaska, sucha.

MEDIA
Woda, prąd i gaz w drodze przy działce.

Dojazd drogą utwardzoną. W obrębie około 3 km pełna infrastruktura miejska, min. szkoły, przedszkola, ośrodek zdrowia, liczne sklepy i punkty usługowe. Zapraszam na prezentację w terenie.

Jeżeli chcą Państwo zobaczyć pełną ofertę naszego biura, zapraszamy na naszą stronę: http://www.horyzont-n.pl

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Patrycja Dopka

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej