Szczegóły oferty

Przyjaźń

Przyjaźń

Działka - sprzedaż 299 000 PLN 71,62PLN/m 2
 / 4175 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Oferta dotyczy sprzedaży kompleksu czterech działek leżących w Przyjaźni, w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą.

WARUNKI KSZTAŁTOWANIA ZABUDOWY
Dopuszcza się zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą, usługi związane z funkcją mieszkaniową takie jak gabinet lekarski, biuro rachunkowe usługi krawieckie itp. Powierzchnia zabudowy to aż 30%. 5 działek o powierzchniach 1058, 1046, 1050 oraz 1021 m2.

OPIS
Działki w kształcie prostokąta o wymiarach około 34 x 30 każda, płaskie, suche.

MEDIA
Woda, prąd i gaz w drodze w sąsiedztwie działek.

Dojazd drogą utwardzoną. W obrębie około 3 km pełna infrastruktura miejska, min. szkoły, przedszkola, ośrodek zdrowia, liczne sklepy i punkty usługowe. Zapraszam na prezentację w terenie.

Pełna oferta naszego biura znajduje się na stronie www.horyzont-n.pl

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Patrycja Dopka

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej