Szczegóły oferty

Przyjaźń

Przyjaźń

Działka - sprzedaż 250 000 PLN 116,39PLN/m2
 / 2148 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Oferta dotyczy sprzedaży uzbrojonej nieruchomości położonej w miejscowości Mała Przyjaźń, składającej się z dwóch działek o łącznej powierzchni 2148m2 na której znajduje się drewniany domek letniskowy o powierzchni 16m2 oraz dom holenderski z lat 90 o powierzchni 27m2.

Cena do negocjacji!

Dla działki o powierzchni 1349m2 w kształcie trójkąta o wymiarach około 70m x 48m x 52m wydano warunki zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny.
Druga działka w kształcie prostokąta o wymiarach 55m x 15m graniczy ze stawem na pokładach borowiny (woda ma właściwości lecznicze).

Teren płaski i wolny od linii energetycznych.

MEDIA:
Na terenie działki prąd, woda oraz szambo. Możliwość podłączenia gazu oraz linii telekomunikacyjnej (w drodze przy granicy działki).

DROGA:
Z drogi asfaltowej dojazd drogą gminną - ok. 500m szutrowy odcinek, następnie ok. 130m drogą prywatną.

WARUNKI ZABUDOWY:
Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, powierzchnia zabudowy 30% (z pow. 1349m2), dach dwuspadowy 30-45 stopni, wysokość zabudowy 10m.

OKOLICA:
Nieruchomość położona w cichej, spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. Do centrum Żukowa i Kolbud zaledwie 8km.

DOM LETNISKOWY:
Na działce znajduje się dom letniskowy o powierzchni 16m2 składający się z jednego pomieszczenia użytkowego, schowka narzędziowego, pomieszczenia gospodarczego oraz przyległej wiaty na samochód.

DOMEK HOLENDERSKI:
Na działce znajduje się również domek holenderski o powierzchni 27m2 składający się z sypialni, toalety, łazienki z prysznicem, aneksu kuchennego oraz pokoju dziennego. Do domku podłączony jest prąd, woda i szambo. Woda grzana piecem gazowym, domek zaś grzejnikiem elektrycznym. Kuchnia wyposażona w lodówkę i kuchenkę gazową. Domek jest dodatkowo ocieplony.

Na terenie działki znajduje się również szklarnia z systemem nawadniania.

Zapraszam na prezentację w terenie.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Krystian Munia

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej