Szczegóły oferty

Przyjaźń

Przyjaźń

Działka - sprzedaż 350 000 PLN 70PLN/m2
 / 5000 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni ok. 5000 m2 dla której istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy. Do sprzedaży jest również sąsiednia działka o podobnej powierzchni.

Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około 40 x 120 metrów. Teren dobrze nasłoneczniony, suchy i wolny od linii energetycznych. Działka graniczy z lasem.

MEDIA
Prąd oraz woda w drodze przy działce. Do gazu ok. 70 metrów.

DROGA:
Z drogi asfaltowej dojazd drogą gminną - ok. 650m szutrowy odcinek, następnie ok. 70m drogą prywatną.

OKOLICA:
Nieruchomość położona w cichej, spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. Do centrum Żukowa i Kolbud zaledwie 8km. 3,5km do Jeziora Łapińskiego.

Zapraszam na prezentację w terenie.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Krystian Munia

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej