Szczegóły oferty

Przyjaźń

Przyjaźń

Działka - sprzedaż 1 019 900 PLN 350PLN/m2
 / 2914 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej położonej w Przyjaźni (gm. Żukowo) objętej miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (MN) z dopuszczeniem usług (U).

CENA DO NEGOCJACJI!

OPIS: Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 35mx85m. Cena za metr kwadratowy 350zł.
Teren dobrze nasłoneczniony, suchy i równy. Na działkach znajdują się linie energetyczne średniego napięcia.

MIEJSCOWY PLAN: wysokość zabudowy 10m, dach dwuspadowy, symetryczny - 21-35 i 45-50 stopni. Powierzchnia biologicznie czynna (zadrzewienia i zakrzewienia) min 20%.
Dopuszczenie funkcji usługowej w tym samym obiekcie lub w budynkach osobnych nie przekraczającej 50% całej powierzchni zabudowy.

DOJAZD: Z gminnej drogi asfaltowej wjazd na drogę szutrową i bezpośrednio na teren działki.

MEDIA: W drodze przy działce położony prąd, gaz oraz woda.

OKOLICA: Działki położone przy ulicy Łapińskiej we wschodniej części Przyjaźni. 14km do Morskiego Centrum Handlowego, 22km do centrum Gdańska. Niecałe 5 km do plaży nad Jeziorem Łapińskim.

Dostępna jest również druga działka o zbliżonej powierzchni!

Polecam i zapraszam na prezentację.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Krystian Munia

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej