Szczegóły oferty

Sitno

Sitno

Działka - sprzedaż 216 000 PLN 180PLN/m2
 / 1200 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej położonej w Sitnie, dla której została wydana decyzja o warunkach zabudowy na budynek mieszkalny.

OPIS: Działka o powierzchni 1200m2 w kształcie prostokąta i wymiarach ok. 24x49m. Wjazd na działkę od południa. Teren dobrze nasłoneczniony i suchy. Działka wolna od linii energetycznych.

WARUNKI ZABUDOWY: powierzchnia zabudowy 11%, max 130m2, wysokość zabudowy 10m, dach dwuspadowy 35-45 stopni. Powierzchnia biologicznie czynna min. 30%.

DOJAZD: Dojazd do działek drogą gminną wyłożoną płytami yomb, potem odcinek ok 200m drogą gruntową - prywatną.

MEDIA: W drodze przy działkach położone są wszystkie media, tj.: wodociąg, prąd, kanalizacja, gaz oraz linia telekomunikacyjna.

OKOLICA: Sitno - wieś kaszubska w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Kartuzy. Wieś leży pomiędzy jeziorami Sitno, Karlikowskim oraz Głębokim przy trasie Żukowo-Kartuzy. Wyróżnia się przepięknym krajobrazem, bogatym w tereny leśne i jeziora. Miejscowość bardzo prężnie się rozwija. Po linii prostej do jeziora 250m. 2,9km do stacji PKM oraz szkoły podstawowej. W odległości 3-4km Biedronka, Lidl oraz Rossmann.

Polecam i zapraszam na prezentację.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.


Działka w Sitnie , woda prąd i kanalizacja w drodze przy działce. Kanalizację wykonano 30.11.2018. Gaz w odległości
Kształt prostokąta o wymiarach 24,4 x 49,50, wolna od linii energetycznych, sucha.

Krystian Munia

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej