Szczegóły oferty

Somonino

Somonino

Działka - sprzedaż 72 000 PLN 54,42PLN/m 2
 / 1323 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej objętej miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako teren zabudowy mieszkaniowej.

Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 40 x 34, sucha, lekko nachylona. Wodociąg, prąd i gaz w drodze przy działce.
Dojazd drogą asfaltową oraz niewielki odcinek utwardzoną płytami oraz polną. W sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne. Zapraszam na prezentację w terenie.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Patrycja Dopka

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą w Żukowo (83-330) przy Gdyńska 24a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).