Szczegóły oferty

Somonino

Somonino

Działka - sprzedaż 205 200 PLN 120PLN/m2
 / 1710 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Oferta dotyczy sprzedaży działki do wydzielenia o powierzchni 1710m2. Można wydzielić mniejszą powierzchnię (1500-1700) dla której istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny.

OPIS: Działka o nieregularnym kształcie i wymiarach około 56m (szerokość frontu) x 36m i 45m (długość boków) x 34 (szerokość tyłu). Teren płaski płaski na wzniesieniu, dobrze nasłoneczniony, suchy i wolny od linii energetycznych. Wjazd na działkę od strony północnej.

MEDIA: Gaz w drodze w odległości około 100m. Skrzynka elektryczna przy działce. Woda i kanalizacja w drodze przy granicy działki.

WARUNKI ZABUDOWY: Dla działki istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy. Wniosek nie został jeszcze złożony.

DOJAZD: Drogą asfaltową gminną oraz odcinek ok. 100m drogą gminną szutrową.

OKOLICA: W sąsiedztwie znajduje się zabudowa jednorodzinna oraz szkółka leśna. Teren na wzniesieniu z pięknym widokiem. 1km do szkoły podstawowej, 2,5km do stacji PKM Somonino, 3km do sklepu Biedronka. 10km do plaży w Jeziorze Ostrzyckim.

Zapraszam na prezentację w terenie.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Krystian Munia

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej