Szczegóły oferty

Tokary

Tokary

Działka - sprzedaż 388 240 PLN 80PLN/m 2
 / 4853 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Oferta dotyczy działki położonej w miejscowości Tokary -na trasie Żukowo - Chwaszczyno- Banino, około 5 km od centrum Żukowa. Działka o powierzchni 4853m2, lecz można kupić mniejszą powierzchnię, do wyboru.

Działka w kształcie prostokąta,płaska, sucha, nie zadrzewiona z wjazdem od strony północnej, położona 100m od drogi głównej asfaltowej.

Media: woda prąd oraz gaz.
Wydana została decyzja o warunkach zabudowy o następujący zasadach kształtowania ;
- Wysokość zabudowy do 9m
- Dachy dwu i wielospadowe
- Dopuszcza się zabudowę garaży w zabudowie zespolonej lub wolnostojącej.

Bardzo wygodne położenie pod względem komunikacyjny,do Gdyni,Gdańska czy Kartuz,łatwy dostęp do obwodnicy Trójmiejskiej, lotniska.
Warto podkreślić, że wspaniała lokalizacja tej nieruchomości w połączeniu z walorami architektonicznymi, rozwojem Tokar, doda tej działce dużą wartość a przede wszystkim zapewni duży komfort i wygodę jej mieszkańcom. W niedalekiej odległości bardzo ciekawe atrakcje do spędzania wolnego czasu, a mianowicie dla miłośników golfa bardzo zadbane pole golfowe, jak również korty tenisowe, czy możliwość relaksowania się w szkółce jeździeckiej.


Polecam i zapraszam na prezentację w terenie.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją

Krystyna Magrian

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej