Szczegóły oferty

Żukowo

Żukowo

Działka - sprzedaż 1 150 500 PLN 65PLN/m2
 / 17700 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Żukowo- działka o pow. 17700m2, położona 500m od ulicy. Możliwość uzbrojenia w prąd, sieć wodociągową i gazową, takie media są dostępne w odległości 300m.
Jest możliwość wydania decyzji o warunkach zabudowy. W sąsiedztwie występuje zabudowa jednorodzinna i bliźniacza oraz usługi.

Teren nieruchomości delikatnie zróżnicowany, bardzo dobrze nasłoneczniony.
Wjazd na działkę od str. północnej.
Idealne miejsce pod zabudowę mieszkaniową, siedlisko lub inna tego rodzaju inwestycję.
Nieruchomość położona jest około 1km od centrum Żukowa, gdzie znajdują się urząd gminy, ośrodek zdrowia, komisariat policji, banki, szkoły, przedszkola, żłobki, sklepy, apteki, siłownia.
Bardzo dobre połączenie z Trójmiastem zarówno autobusami jak i koleją metropolitalną.
Zapraszam na prezentację w terenie.
Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Krystyna Magrian

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej