Szczegóły oferty

Żukowo

Żukowo

Działka - sprzedaż 107 470 PLN 110PLN/m2
 / 977 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Oferta dotyczy sprzedaży działek budowlanych, dla których została wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy na budynki mieszkalne jednorodzinne wolnostojące z garażem oraz niezbędną infrastrukturą techniczną.

OPIS: Działki o zróżnicowanym kształcie i powierzchni - prostokąt/trapez o powierzchni od 977m2 do 1716m2. Dostępne 6 działek! Cena za metr kwadratowy 110zł.
Niniejsza oferta dotyczy działki o powierzchni 977m2 i wymiarach ok. 25x39m.

Teren dobrze nasłoneczniony, suchy i równy. Działki wolne od linii energetycznych - linia energetyczna przebiega w działkach drogowych.

WARUNKI ZABUDOWY: powierzchnia zabudowy 10% (sprzedający wystąpili do gminy z wnioskiem o zwiększenie powierzchni zabudowy), wysokość zabudowy 9m, dach dwuspadowy - 30-45 stopni, dopuszcza się dach płaski, kierunku kalenicy nie ustalono. Powierzchnia biologicznie czynna min 40%.

DOJAZD: Dojazd do działek drogą asfaltową, potem odcinek (od 10m do 170m w zależności od wybranej działki) drogą gruntową - gminną oraz prywatną (udział w drodze w cenie nieruchomości).

MEDIA: W drodze przy działkach położony gazociąg oraz prąd. Woda zostanie pociągnięta na koszt sprzedających w 2021 roku (złożono niezbędne dokumenty).

OKOLICA: Działki położone w pobliżu ulicy Pod Elżbietowo. Odległość do najbliższego centrum handlowego w tym sklepu Lidl, Rossmann - 2,8km, do Biedronki - 2,6km. 3,6km do stacji kolejki podmiejskiej SKM Trójmiasto. W pobliżu działek (20m - 190m zależnie od działki) przystanek autobusowy linii 1 i 5 firmy Albatros. Dodatkowo 1,2 km do dzikiej plaży nad Jeziorem Głębokim oraz lasu.

Polecam i zapraszam na prezentację.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Krystian Munia

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej