Szczegóły oferty

Szarłata

Szarłata

Działka - sprzedaż 89 958 PLN 33PLN/m 2
 / 2726 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Przodkowo- Szarłata działka położona przy ul. Wspólnej, o pow. 2726m2. Jest możliwość wydzielenia mniejszej powierzchni.
Działka objęta jest MPZP, który przeznacza ten teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub jednorodzinny dwu-lokalowy.
Zasady zagospodarowania terenu w miejscowym planie przewidują następujące parametry kształtowania zabudowy;
-dopuszcza się dwie kondygnacje
-wysokość zabudowy do 9m
-powierzchnia zabudowy działki do 20%
- dachy dwuspadowe
- dopuszcza się zabudowę towarzyszącą; garaże, budynki gospodarcze, które są zespolone z budynkiem mieszkalnym lub wolnostojące.
- dopuszcza się wszelkie formy małej architektury

W sąsiedztwie bardzo zadbane zabudowy jednorodzinne. Bardzo urokliwa okolica, niepowtarzalna architektura krajobrazu, przeplatającą z młodymi zagajnikami, lasami oraz jeziorkami . Idealne miejsce do czynnego wypoczynku podczas spacerów.
Bardzo wygodny dojazd do Trójmiast, Kartuz czy Wejherowa.


Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.
Bardzo atrakcyjna oferta, zapraszam do oglądania!! Tel. 518515215

Krystyna Magrian

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą w Żukowo (83-330) przy Gdyńska 24a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).