Szczegóły oferty

Kartuzy

Kartuzy

Mieszkanie - sprzedaż 259 000 PLN 3 077PLN/m 2
84.17 m2  Pokoje: 3 1930 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania o powierzchni mieszkalnej 84,17 m2 do którego przynależy piwnica o powierzchni 18 m2. W cenie jest udział w działce (1/3) oraz dwa garaże, jeden murowany, drugi typu ,,blaszak". Budynek z lat 30-tych, wybudowany z cegły, w dobrym stanie technicznym podpiwniczony. Klatka schodowa zadbana. Mieszkanie bezczynszowe.

OPIS POMIESZCZEŃ
Mieszkanie składa się z trzech pokoi o powierzchniach 23 m2, 22 m2 i 16,15m2, dużej kuchni 13,8 m2, komórki, przestronnego przedpokoju 7,36 m2 oraz łazienki z kabiną prysznicową 3,72 m2. Okna PCV, na podłogach deska podłogowa, drzwi drewniane, drzwi wejściowe stalowe.

MEDIA I INSTALACJE
Prąd, woda kanalizacja telefon stacjonarny, internet. Mieszkanie nie posiada instalacji gazowej, ale gaz jest w budynku (skrzynka bezpośrednio za ścianą kuchni) więc jest możliwość ogrzewania za pomocą pieca na gaz. W tej chwili mieszkanie ogrzewane jest za pomocą pieca na węgiel umieszczonego w piwnicy.

DZIAŁKA
Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach około 26 x 27, ogrodzona. Podjazd utwardzony kostką.
Zapraszam na prezentację.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Patrycja Dopka

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą w Żukowo (83-330) przy Gdyńska 24a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).