Szczegóły oferty

Czapielsk

Czapielsk

Działka - sprzedaż 204 000 PLN 85PLN/m 2
 / 2400 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Czapielsk to niewielka miejscowość leżąca około 4 km od Kolbud i 17 km od Gdańska. Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny.

Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około 54 x 45, płaska, wolna od wszelkich uciążliwości. Od strony wschodniej osłonięta drzewami. Dojazd drogą utwardzoną i krótki odcinek drogą polną wewnętrzną. Wjazd na działkę od strony zachodniej.

MEDIA
Prąd przy granicy działki, wodociąg oraz kanalizacja w drodze gminnej około 50 m od działki.

Cicha miejscowość otoczona lasami, niedaleko jeziora Łapińskiego. Istnieje możliwość dokupienia działek sąsiednich o powierzchniach 2832 m2 oraz 1636 m2. Polecam i zapraszam na prezentację w terenie.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Patrycja Dopka

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą w Żukowo (83-330) przy Gdyńska 24a. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).