Szczegóły oferty

Czeczewo

Czeczewo

Działka - sprzedaż 137 440 PLN 80PLN/m 2
 / 1718 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Czeczewo - miejscowość położona , około 15 km od centrum Gdańska, do Gdyni 20km. Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej o pow. 1718 na którą zastała wydana decyzja o warunkach zabudowy przeznaczony teren pod zabudowę mieszkaniową oraz zabudowę bliźniaczą.

Działka płaska, sucha, nie zadrzewiona z wjazdem od strony północnej, położona przy drodze utwardzonej.

Media: woda prąd oraz gaz.
Zasadach kształtowania zabudowy przewidują ;
- Wysokość zabudowy do 9m
- Powierzchnia zabudowy działki przewidziana do 30%
- Dachy dwu i wielospadowe
- Dopuszcza się zabudowę garaży w zabudowie zespolonej lub wolnostojącej.

Bardzo wygodne położenie pod względem komunikacyjny,do Gdyni,Gdańska czy Kartuz,łatwy dostęp do obwodnicy Trójmiejskiej, lotniska.
Warto podkreślić, że wspaniała lokalizacja tej nieruchomości w połączeniu z walorami architektonicznymi, rozwojem Czeczewa, doda tej działce dużą wartość a przede wszystkim zapewni duży komfort i wygodę jej mieszkańcom. W niedalekiej odległości bardzo ciekawe atrakcje do spędzania wolnego czasu, a mianowicie dla miłośników golfa bardzo zadbane pole golfowe, jak również korty tenisowe, czy możliwość relaksowania się w szkółce jeździeckiej.


Polecam i zapraszam na prezentację w terenie.
Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Krystyna Magrian

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej