Szczegóły oferty

Koleczkowo

Koleczkowo

Obiekt - wynajem 14 250 PLN 30PLN/m 2
475 m2  2017 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Koleczkowo- obiekt składający się z dwóch kondygnacji ,przygotowany pod różne funkcje np;
usług medycznych, szkolnictwo, biura, handel itp.
Parter budynku o pow. 224 m2 gdzie można idealnie rozplanować przychodnię lekarską, rehabilitacyjną lub laboratorium medyczne jak również idealne miejsce na szkołę przedszkole czy żłobek, biura .

Jest możliwość wynajęcia części obiektu, jak również wybranego boksu. Cena 30złm2 do negocjacji.

Podział parteru rozplanowano następująco,składa się z czterech odrębnych pomieszczeń, dwa o pow. 55m2 i dwa kolejne o pow. 57m2. Każde jest zabezpieczone w odrębne pomieszczenie socjalne i łazienka. Niezależne wejście do każdego lokalu, duża witryna z ekspozycją w kierunku głównego szlaku komunikacyjnego relacji Gdynia- Wejherowo.
Piętro o pow. 251m2 w nowoczesnym obiekcie lokal pozwala na wydzielenie np. 6-7 gabinetów lekarskich, pomieszczenia dla personelu, poczekalni oraz recepcji. Podobnie jak na parterze, każdy lokal ma odrębne pom . socjalne.

Posesja starannie uporządkowana, zagospodarowana z dużym parkingiem dla klientów oraz zagospodarowanym placem i zielenią wokół obiektu.

Jest również możliwość zmiany aranżacji przestrzeni wewnątrz lokalu, oraz możliwość najmu wydzielonej części lokalu.
Budynek wyposażony jest w ogrzewanie gazowe w całym budynku, rozprowadzona instalacja elektryczna , wodociągowa i telefoniczna.
Klatka schodowa oraz części wspólne przestronne i bardzo dobrze doświetlone.
Lokalizacja bardzo atrakcyjna z ekspozycja do głównego szlaku komunikacyjnego Gdynia oraz Wejherowo, zlokalizowany centrum Koleczkowa, w sąsiedztwie osiedla domów jednorodzinnych, szkoła, poczta, przystanek autobusowy.

Krystyna Magrian

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej