Szczegóły oferty

Koleczkowo

Koleczkowo

Obiekt - wynajem 6 000 PLN 23,90PLN/m 2
251 m2  2017 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Koleczkowo- piętro obiekt które,przygotowane jest pod różne funkcje np;
usług medycznych, szkolnictwo, biura, handel itp.


Jest możliwość wynajęcia wybranego boksu. Cena 25złm2 do negocjacji.

Niezależne wejście do każdego lokalu z części komunikacyjnej duża witryna z ekspozycją w kierunku głównego szlaku komunikacyjnego relacji Gdynia- Wejherowo.
Piętro o pow. 251m2, nowoczesny obiekt, lokal pozwala na wydzielenie np. 6-7 odrębnych pomieszczeń, z indywidualnym zapleczem dla personelu. Jest również możliwość adaptacji pod usługi medyczne np; przychodnia lekarska lub rehabilitacyjna, jak również pod szkolnictwo, biura itp

Posesja starannie uporządkowana, zagospodarowana z dużym parkingiem dla klientów oraz zagospodarowanym placem i zielenią wokół obiektu.

Jest również możliwość zmiany aranżacji przestrzeni wewnątrz lokalu, oraz możliwość najmu wydzielonej części lokalu.
Budynek wyposażony jest w ogrzewanie gazowe w całym budynku, rozprowadzona instalacja elektryczna , wodociągowa i telefoniczna.
Klatka schodowa oraz części wspólne przestronne i bardzo dobrze doświetlone.
Lokalizacja bardzo atrakcyjna z ekspozycja do głównego szlaku komunikacyjnego Gdynia oraz Wejherowo, zlokalizowany centrum Koleczkowa, w sąsiedztwie osiedla domów jednorodzinnych, szkoła, poczta, przystanek autobusowy.

Krystyna Magrian

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej