Szczegóły oferty

Egiertowo

Egiertowo

Działka - sprzedaż 52 900 PLN 49,07PLN/m 2
 / 1078 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Egiertowo - miejscowość na trasie Żukowo - Kościerzyna, około 15 km od centrum Żukowa. Oferta dotyczy sprzedaży działki o powierzchni 1078 m2, lecz można dokupić działkę sąsiednią o podobnej powierzchni. Dla działek zostały wydane warunki zabudowy na budynki mieszkalne jednorodzinne z garażami.
Działka w kształcie prostokąta, położona na lekkim wzniesieniu, nie zadrzewiona, sucha, wolna od linii energetycznych z wjazdem od strony południowej.

Media: woda i prąd w drodze, w pobliżu linia TP.

Dojazd: działka położona w linii prostej około 700 m od trasy Kościerzyna - Żukowo, dojazd drogą asfaltową, końcowy odcinek około 120 m drogą gruntową. Niedaleko przystanki autobusowe Gryf Kartuzy - Nowa wieś Przywidzka, oraz Gdańsk - Egiertowo.

W okolicy: szkoła, sklepy, bary, restauracje, kiosk, kwiaciarnia warsztat samochodowy, straż pożarna.
Polecam i zapraszam na prezentację w terenie.

Pełna oferta naszego biura znajduje się na stronie:/www.horyzont-n.pl

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją

Patrycja Dopka

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej