Szczegóły oferty

Borcz

Borcz

Działka - sprzedaż 140 000 PLN 46,59PLN/m 2
 / 3005 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Oferta dotyczy sprzedaży dużej działki w kształcie trapezu, o wymiarach około 57 x 53, leżącej zaledwie 9 km od Żukowa. Media - prąd w pobliżu.
Nieruchomość płaska, sucha, leżąca w pięknym zakątku pod samym lasem, bardzo dobrze nasłonecznionym od strony południowej. Dojazd drogą asfaltową oraz niewielki 400m odcinek drogą gruntową. Teren podzielony na duże działki, co sprawi że w tym miejscu nie będzie gęstej zabudowy. W pobliżu działki zaczynają powstawać nowe domy. Polecam i zapraszam na prezentację w terenie.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Patrycja Dopka

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej