Szczegóły oferty

Kartuzy, ul. Jeziorna

Kartuzy, ul. Jeziorna

Mieszkanie - sprzedaż 179 000 PLN 2 312,66PLN/m 2
77.4 m2  Pokoje: 4 1903 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania w centrum Kartuz składającego się z czterech pokoi, w tym z salonu z kominkiem, kuchni, dużej łazienki z kabiną prysznicową oraz dwóch niewielkich spiżarni. Do lokalu przynależą 2 duże piwnice o łącznej powierzchni 24 m2.
Mieszkanie częściowo wyremontowane, dobrze doświetlone, okna wychodzą na dwie przeciwległe strony.
Ogrzewane elektrycznie, jest też kominek z płaszczem wodnym. W łazience jest ogrzewanie podłogowe. Gaz jest podłączony do budynku, jednak nie ma jeszcze instalacji w mieszkaniu. W planach jest podłączenie kamienicy do CO miejskiego oraz remont elewacji z ociepleniem tylnej ściany (jest już zgoda na prace remontowe).
Bardzo dobra lokalizacja w centrum Kartuz, do najbliższego sklepu jest 50m, ośrodek zdrowia 100 m. Polecam i zapraszam na prezentację.


Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Patrycja Dopka

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej