Szczegóły oferty

Żukowo

Żukowo

Działka - sprzedaż 130 000 PLN 185,71PLN/m 2
 / 700 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Oferta dotyczy sprzedaży działki o pow. 700m2i na osiedlu domów jednorodzinnych w Żukowie przy ul Cichej. Dojazd osiedlową drogą z kostki brukowej, ostatni odcinek około250m drogi szutrowej.
Uzbrojona w prąd i wodę, możliwość uzbrojenia również w gaz! Od strony ogrodowej rozpościera się piękny widok na pobliską okolicę.
Nieruchomość na wydaną decyzję o warunkach zabudowy o przeznaczeniu, pod zabudowę jednorodzinną.
Ustalono następujące warunki dla tej strefy terenu;
- powierzchnie zabudowy do 30% pow. działki
- wysokość do 9m
- dachy dwu spadowe lub wielospadowe.

Wyjątkowo atrakcyjne położenie nieruchomości z pięknym widokiem na całą okolice.
Idealne poleżenie względem stron świata, wjazd na działkę od strony wschodniej. Bardzo dobrze nasłonecznione miejsce w sąsiedztwie rozbudowuje się piękne osiedle domów jednorodzinnych.
Bardzo wygodne położenie pod względem komunikacyjny, z centrum miasta możliwość dojazdu autobusem komunikacji miejskiej, jak i koleją Metropolitalną do Trójmiast, Kartuz, Wejherowa...
Warto podkreślić, że wspaniała lokalizacja tej nieruchomości w połączeniu z walorami architektonicznymi, rozwojem Żukowa, doda tej działce w niedalekiej przyszłości dużą wartość a przede wszystkim zapewni duży komfort i wygodę jej mieszkańcom.
Idealna propozycja dla osób ceniących spokój, wygodę i kontakt z naturą oraz wysoki standard.
Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.
Zapraszam do oglądania!!!

Krystyna Magrian

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej