Szczegóły oferty

Leźno

Leźno

Dom - sprzedaż 509 900 PLN 2 769,69PLN/m 2
184.1 m2  Pokoje: 5 2019 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Oferta dotyczy sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej posadowionego na działce 645 m2 dla każdego segmentu. Budynek zostanie wykończony do stanu deweloperskiego, planowane oddanie do użytku X - XI 2019. Dom wybudowany solidnie, ocieplony styropianem aż 20 cm, dach odeskowany, pokryty dachówką cementową płaską.

OPIS POMIESZCZEŃ
Na parterze znajduje się wiatrołap, hol, łazienka (5,54 m2), kuchnia oraz salon z kominkiem i wyjściem na taras. Na tym poziomie jest też jednostanowiskowy garaż z bramą segmentową otwieraną na pilota. Na poddaszu znajdują się cztery duże sypialnie (wysoka ścianka kolankowa)
w tym dwie z balkonami oraz łazienka.

MEDIA I INSTALACJE
Woda, prąd z gniazdem siłowym, gaz oraz kanalizacja. Licznik wody odczytywany elektronicznie, licznik prądu dwutaryfowy (taryfa nocna i weekendowa).
Budynek ogrzewany za pomocą pieca na gaz. Ogrzewanie podłogowe na parterze w całej części mieszkalnej a na poddaszu w łazience. W sypialniach przewidziano grzejniki.

DZIAŁKA
Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 20 x 31, płaska, sucha, ogrodzona siatką. Wjazd na posesję od strony wschodniej co gwarantuje dobre nasłonecznienie części ogrodowej i tarasu.

Polecam i zapraszam na prezentację domu.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Patrycja Dopka

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej