Szczegóły oferty

Przywidz

Przywidz

Lokal - sprzedaż 499 000 PLN 2 952,66PLN/m 2
169 m2  Pokoje: 15 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Oferta dotyczy sprzedaży domu wraz z budynkiem mieszkalno - usługowym oraz budynkiem gospodarczym posadowionego na działce o powierzchni 850 m2. Nieruchomość znajduje się w centrum Przywidza, idealnie nadaje się na obiekt handlowy lub usługowy.

Dom to budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej około 65 m2, do kapitalnego remontu. Parter to kuchnia, łazienka, pokój oraz korytarz. Na poddaszu znajduje się otwarta przestrzeń którą można podzielić na pokoje. Ogrzewanie za pomocą pieca na węgiel.

Budynek mieszkalno usługowy składa się z dużego lokalu usługowego ( wcześniej był tam sklep) z witrynami, oraz pomieszczeń socjalnych i magazynowych, częściowo podpiwniczony. Lokal na parterze budynku, wejście bezpośrednio z ulicy. Na poddaszu budynku urządzono mieszkanie składające się z kuchni, łazienki, osobnego WC oraz dużego pokoju.

Na działce znajduje się jeszcze jeden murowany budynek nadający się pod usługę albo z przeznaczeniem na garaż.
Nieruchomość znajduje się przy głównej ulicy, posiada własne miejsca parkingowe, oraz sporą działkę - 850 m2.

Zapraszam na prezentację.

Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Krystian Munia

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej