Szczegóły oferty

Warzno

Warzno

Działka - sprzedaż 135 135 PLN 135PLN/m 2
 / 1001 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Warzno, gmina Szemud - kompleks działek o pow. od 1001m2 do 1689 m2. z pięknym widokiem na jezioro i zagajniki, położona przy drodze gminnej, teren suchy i dobrze nasłoneczniony, położony na wzniesieniu.
Obszar działek objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod inwestycji polegającej na budowie domu wolnostojącego. Woda, prąd i kanalizacja przy działce.
Ustalenia dotyczące zagospodarowania terenu przewidują;
- wysokość zabudowy do 10m
- dachy dwuspadowe lub wielospadowe
- powierzchnia zabudowy działki do 30%
Dobre połączenie komunikacyjne z Trójmiastem, własnym środkiem lokomocji jak i komunikacją miejską.
Bardzo ciekawy krajobraz przeplatający się z młodymi zagajnikami i lasami w niedalekiej odległości jezioro jezioro Tuchomskie. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój w otoczeniu pięknej natury.

Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją. Bardzo atrakcyjna propozycja ofertowa, zapraszam do oglądania!!!!

Krystyna Magrian

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej