Szczegóły oferty

Kosowo

Kosowo

Działka - sprzedaż 100 000 PLN 87,11PLN/m 2
 / 1148 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Kosowo - miejscowość położona około 20 km od centrum Gdańska, do Gdyni ok., 30 km.
Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej o pow. 1148 m2. Na nieruchomość została zastała wydana decyzja o warunkach zabudowy przeznaczając teren pod zabudowę mieszkaniową.

Działka przy zagajniku z widokiem na oczko wodne. Teren nieruchomości sucha, dobrze nasłoneczniony, nie zadrzewiona z wjazdem od strony północnej, położona przy drodze utwardzonej.

Media: uzbrojona w prąd, natomiast gaz sieć wodociągowa oraz kanalizacyjna w granicy działki.
Zasadach kształtowania zabudowy przewidują ;
- Wysokość zabudowy do 9 m
- Powierzchnia zabudowy działki przewidziana do 120m2 każdej kondygnacji.
- Dachy dwuspadowe
- Dopuszcza się zabudowę garaży w zabudowie zespolonej lub wolnostojącej.

Bardzo wygodne położenie pod względem komunikacyjnym do Gdyni, Gdańska czy Kartuz, łatwy dostęp do obwodnicy Trójmiejskiej, lotniska.
. W niedalekiej odległości bardzo ciekawe atrakcje do spędzania wolnego czasu, a mianowicie dla miłośników narciarstwa blisko wyciąg narciarski "PACZOSKOWO", jak również trasy rowerowe, czy możliwość relaksowania się w szkółce jeździeckiej.


Polecam i zapraszam na prezentację w terenie.
Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Krystyna Magrian

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej