Szczegóły oferty

Rumia, Czesława Janczarskiego

Rumia, Czesława Janczarskiego

Dom - sprzedaż 545 000 PLN 3 283,13PLN/m 2
166 m2  Pokoje: 6 80 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Rumia - Oferta dotyczy sprzedaży domu w zabudowie szeregowej w okolicy ul. Czesława Janczarskiego.
Powierzchnia użytkowa domu 166m2, posadowiony na działce o powierzchni 286m2. Cena do negocjacji.


Idealna nieruchomość pod inwestycje, jak i również dla rodziny np; składa się z dwóch niezależnych mieszkań, natomiast parter przygotowany może stanowić jako lokal do prowadzenia działalność usługowej, typu kosmetyczka, biuro rachunkowe itp.... Bardzo atrakcyjne położenie w sąsiedztwie nowych domów jedno i w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Bardzo dobre połączenie komunikacją miejską oraz komunikacją SKM.

Nieruchomość zadbana, obejście uporządkowane, przeprowadzono generalny remont budynku, a mianowicie wymiana instalacji elektrycznej oraz hydrauliczno- kanalizacyjnej. zadbano o docieplenie budynku, a szczególnie docieplenie dachu poprzez zastosowanie wełny mineralnej.

Do budowy budynku użyto materiałów takich jak;
- Ściany zewnętrzne z bloczków betonowych, wewnętrzne gazobeton, styropian, tynk akrylowy na podkładzie siatki z tworzywa sztucznego, tynki cementowo - wapienne.
Ogrzewanie gazowe, dwu-funkcyjny kocioł gazowy oraz dodatkowa możliwość ogrzewania z zasobnika co.
Parter domu rozplanowano następująco; hall o pow. 6,7m2, pokój z łazienką o pow. 18m z dużym oknem i widokiem na część ogrodową, łazienka wyposażona w prysznic, umywalkę oraz WC o pow. 3,3m2, jest również przejście do części garażowej.
Piętro budynku składa się z ; przedpokoju do poszczególnych pomieszczeń rozplanowano niezależne wejścia, gdzie znajdują się dwa pokoje o pow. 15m2, 16m2, oraz oddzielna duża kuchnia z miejscem na jadalnie, następnie łazienka o pow. 4m2.
Poddasze domu które zagospodarowano następująco, z części przedpokoju prowadzą niezależne wejścia do trzech pokoi o pow. 15m2, 16m2 i 12m2 oraz łazienki o pow. 4m2.
Garaż pod budynkiem, jednostanowiskowy oraz miejsca postojowe przed domen.
Część piwniczna składa się z kotłowni o pow, 5,9m2, pom. gospodarcze.
Teren nieruchomość ogrodzony i zagospodarowany, obsadzony drzewkami owocowymi i ozdobnymi oraz kwitnące rabatki.
W bliskiej odległości od osiedla znajdują się sklepy, szkoła, przedszkola, ośrodek zdrowia, kościół, przystanek autobusowy oraz możliwość dojazdu koleją.

Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Krystyna Magrian

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej