Szczegóły oferty

Gdańsk, Osowa

Gdańsk, Osowa

Mieszkanie - sprzedaż 439 000 PLN 6 455,88PLN/m 2
68 m2  Pokoje: 3 2020 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Gdańsk- Osowa,wygodne i funkcjonalne dwa mieszkania bezczynszowe o pow. użytkowej 68m2 z ogródkiem . Do jednego mieszkania przynależy ogródek o pow. 432,5m2 a drugie mieszkanie ma ogródek o pow. 268m2.
Budynek posadowiony na działce o pow. 1550m2. Bardzo starannie wykonany z wysokiej jakości materiałów,bardzo dobrze zaizolowany termicznie cała posesja ogrodzona i uporządkowana.
Budynek składa się z czterech niezależnych mieszkań z miejscem postojowym i do każdego przynależy ogródkiem.
Lokal rozplanowano następująco; wejście do budynku prowadzi do przestronnego wiatrołapu a następnie do holu, dalej znajduje się łazienka. Następna część prowadzi do jasnej kuchni połączonej z jadalnią oraz dużym salonem. Z części wypoczynkowej jest przejście na taras i część ogrodową.
W mieszkaniu rozplanowano dwa ustawne i dobrze nasłonecznione pokoje o pow. 14m2 oraz 13m2.
Idealna oferta dla osób ceniących wygodę i spokój oraz bliskość natury.
Oferta mieszkania w stanie deweloperskim spełnia idealne warunki do indywidualnej aranżacji lokalu.
W bliskiej odległości od osiedla znajdują się siec sklepów, centra handlowe, szkoła, przedszkola,ośrodek zdrowia, kościół,przystanek autobusowy, możliwość dojazdu kolejką podmiejską.
Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Krystyna Magrian

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej