Szczegóły oferty

Chwaszczyno

Chwaszczyno

Działka - sprzedaż 208 780 PLN 260PLN/m 2
 / 803 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Chwaszczyno- Osowa, działka budowlana, o pow. 803m2. Grunt objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje; budownictwo jednorodzinne, bliźniacze, szeregowe,oraz wielorodzinne.Dojazd drogą utwardzoną, około 100m od ulicy.
Media w granicy działki takie jak prąd, woda oraz kanalizacja oraz gaz.
W zasady zagospodarowania terenu ustalono następujące warunki;
- wysokość zabudowy do 9m
- przewidziano zabudowę do 30% działki
- dach budynku dwuspadowy, nad częścią garażowa dopuszcza się dach płaski.
- dowolność kierunku kalenicy
Teren nieruchomości suchy i dobrze nasłoneczniony, zadbana i uporządkowana.
Bardzo wygodne położenie pod względem komunikacyjny, do Gdyni, Gdańska, możliwość dojazdu autobusem komunikacji miejskiej.
Warto podkreślić, że wspaniała lokalizacja w połączeniu z walorami architektonicznymi, rozwojem Chwaszczyna, doda tej okolicy dużą wartość a przede wszystkim zapewni duży komfort i wygodę jej mieszkańcom.
Idealna propozycja dla osób ceniących spokój, wygodę i kontakt z naturą oraz wysoki standard, który w niedalekiej przyszłości zapewni zamknięte osiedle.
Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.
Zapraszam do oglądania!!!

Krystyna Magrian

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej