Szczegóły oferty

Kosowo

Kosowo

Działka - sprzedaż 104 960 PLN 80PLN/m 2
 / 1312 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Kosowo- Przodkowo - Bardzo malownicza miejscowość o wyjątkowej architekturze krajobrazu, przeplatająca się z lasami , młodymi zagajnikami i strumykami. Idealne miejsce dla osób szukających ciszy i spokoju. Położona zaledwie 20km. od Trójmiasta.
Oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej o pow. 1312 m2.
Działka przy zagajniku z widokiem na oczko wodne. Teren nieruchomości sucha, dobrze nasłoneczniony, obsadzona drzewkami z wjazdem od strony północnej, położona przy drodze utwardzonej.
Na nieruchomość została zastała wydana decyzja o warunkach zabudowy przeznaczając teren pod zabudowę mieszkaniową.

Media: uzbrojona w prąd, natomiast gaz sieć wodociągowa oraz kanalizacyjna w granicy działki.
Zasadach kształtowania zabudowy przewidują ;
- Wysokość zabudowy do 9 m
- Powierzchnia zabudowy działki przewidziana do 200m2 każdej kondygnacji.
- Dachy dwuspadowe lub wielospadowe
- Dopuszcza się zabudowę garaży w zabudowie zespolonej lub wolnostojącej.

Bardzo wygodne położenie pod względem komunikacyjnym do Gdyni, Gdańska czy Kartuz, łatwy dostęp do obwodnicy Trójmiejskiej, lotniska.
. W niedalekiej odległości bardzo ciekawe atrakcje do spędzania wolnego czasu, a mianowicie dla miłośników narciarstwa blisko wyciąg narciarski "PACZOSKOWO", jak również trasy rowerowe, czy możliwość relaksowania się w szkółce jeździeckiej.


Polecam i zapraszam na prezentację w terenie.
Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.

Krystyna Magrian

Kontakt


Administratorem danych osobowych jest HORYZONT Nieruchomości Krystian Szpinek z siedzibą przy Gdyńska 24a, 83-330 Żukowo (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@horyzont-n.pl… czytaj więcej